ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz Şinasi KAPLAN Görevlerine Başlamıştır.

Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda taşra teşkilatı il-ilçe millî eğitim müdürlükleri 513 şube müdürü kadrosuna görevde yükselme yazılı ve sözlü sınavı gerçekleştirilmiş, atama sonuçları 30.11.2018 tarihinde Bakanlık internet sayfasından duyurulmuştu.
Şube Müdürümüz Şinasi KAPLAN Görevlerine Başlamıştır.

İlçemiz şube müdürlüğü görevine ilçemizde görev yapan Şekerli İlkokulu Müdürü Şinasi KAPLAN atanmıştır. Müdürümüze yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Şinasi KAPLAN Kimdir?

Erzurum un Narman İlçesine bağlı Serinsu Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokulu Narman da , lise öğrenimini ise Erzurum da tamamladı.Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir  Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği ve Atatürk Üniversitesi AÖF Çocuk Gelişimi Ön lisans programını bitirdi.2005 de Erzurum Narman Buğakale İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.2009-2010 yılları arasında Erzurum Narman Salih Zeki Dilek İlköğretim Okulunda  öğretmen ve müdür yardımcısı olarak çalıştı.2010-2011 yılları arasında Erzurum Narman Şehitler İlköğretim Okulunda Okul Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2011-2016 yılları arasında Erzurum Narman 18 Mart İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.2016 yılında Erzurum Narman Şekerli ilkokulunda Okul Müdürü iken 30/11/2018 tarihinde Bakanlığın resmi internet sitesinde yapılan atama duyurusuyla Narman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak atandı. Kaymakamlık Makamı tarafından 4 adet Başarı Belgesi ,Üstün Başarı Belgesi, Valilik Makamı tarafından Ödül belgesi ile ödüllendirildi.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.