ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Narman İlçe Kaymakamımız Mustafa SERİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf OKUMUŞ okul ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyor.
Okul Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve okullarımızın ihtiyaçlarını yerinde görmek için ziyaretlerimiz devam ederken İlçe Kaymakamımız Mustafa SERİN´ de bu ziyaretlerimizde okullarımıza bizimle birlikte teşriflerini sunuyorlar. İmam Hatip Ortaokuluna ve Salih Zeki Dilek Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakamımız ve Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve yapmış oldukları çalışmaları dinlediler. Öğretmenlerimize  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak imkanlarımız ölçüsünde okullarımızı iyileştirmek için çalışıyoruz. Narman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kapıları sizlere her zaman açık. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirin, onları hayata hazırlayın. Önemli olan bilgili, vatana ve millete bağlı nesiller yetiştirmektir" dedi ve başarılar dilediler.

23-10-201823-10-201823-10-2018

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.