ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Tören ve Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Öğretmenler günü programı Atatürk Anıtı´na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin YAVUZ´un çelenk sunması ile başladı. Daha sonra Belediye Kültür Merkezi Konferans Salonunda ŞAÇSÖ YBO tarafından organize edilen kutlama programı ile devam etti.
Öğretmenler Günü Tören ve Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından öğrenciler tarafından çeşitli şiirler seslendirilen programda, oratoryo, slayt ve video gösterileri, müzik dinletisi gibi etkinlikler yer aldı. Adaylığı kalkan öğretmenlerimizin öğretmen yeminini ederek öğretmenliğe merhaba dediği programın son bölümünde günün anlamına hitaben düzenlenen şiir kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldılar. Son olarak İlçe Kaymakamımız Murat EREN Narmanlı emekli öğretmenlerimize emeklerinden dolayı birer plaket takdim ettiler. Program sonunda Belediye Kültür Merkezi Düğün Salonu´nda öğretmenlerimiz için yemek ikramı yapıldı. Programlarda emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür eder buradan tüm öğretmen camiasının öğretmenler gününü bir kez daha kutlarız.

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.