ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Lisesi Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikler İle Kutlandı

Narman Anadolu İmam Hatip Lisesi çok amaçlı salonunda İmam Hatip´in kuruluşunun 67. yıl dönümü anısına program düzenlendi.
İmam Hatip Lisesi Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikler İle Kutlandı

     İstikal Marşı ve Kur´an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program  günün önemini belirten konuşma ile devam etti.

     İlçe Kaymakamımız Mustafa SERİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf OKUMUŞ´un da katıldığı programda Sayın Yusuf OKUMUŞ "İmam Hatiplerin günümüzde çok önemli bir öneminin olduğu ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın da İmam Hatip neslini temsil eden en güzel örneğini vurgulayarak"İmam Hatip demek yalnızca bir okul değil, ahlakın ve bilginin pekiştiği yerdir. Topluma örnek olacak, önder olacak bireylerin yetiştiği yerdir. Dinimizi iyi öğreneceğiz, okuyacağız ve her şeyin doğrusuna yöneleceğiz. Ve sizin gibi gençler olduğu müddetçe bu milletin sırtı asla yere gelmeyecektir. İmam Hatipli olmanın aynı zamanda sizlere önemli bir sorumluluk yüklediğini unutmayın. Bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Vefat edenlere rahmet, hayatta olanlarda sağlıklar ve uzun ömürler diliyorum. Bizler her zaman sizlere her konu da destek olmaya hazırız." şeklinde konuştu.

    Program Kur´an-ı Kerim tilaveti, şiirler okunarak ve skeçler ile İlçe Kaymakamımız Mustafa SERİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf OKUMUŞ´un programın hazırlanmasında emeği geçen öğrencilerimize hediyelerini vermesiyle son buldu. Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

31-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-201831-10-2018

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.