ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kapsamında Çeşitli Etkinlikler Gerçekleştirildi

İlköğretim haftası dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müz bir dizi etkinlik düzenlendi.
İlköğretim Haftası Kapsamında Çeşitli Etkinlikler Gerçekleştirildi

Etkinlikler çerçevesinde ilk olarak İlçe Kaymakamı Murat Eren’i ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Yavuz, Okul Müdürü Yener Kütükçü ve Öğretmenlerden Ayşe Köroğlu 1. Sınıf öğrencileriyle Kaymakam Eren’e çiçek takdim ettiler. Öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Eren, çocuklara okullarında sorun olup olmadığını sorarak onlarla sohbet etti.

 

Daha sonra İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden 18 Mart Ortaokulu Öğrencileri Polis Memurlarına çiçek takdim ettiler. Yeni göreve başlayan İlçe Emniyet Amiri Hamza Balkan’ı da ziyaret eden örenciler İlçe Emniyet Amirliği bürolarını gezerek bilgi aldılar.

 

Narman İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri İlçe Garnizon Komutanlığını ziyaret ettiler. Garnizon komutanı ve askerlere çiçek veren öğrencilerimiz askeriye hakkında bilgi de aldılar.

 

Geçtiğimiz günlerde Şehit olan ilçe halkından Batıkan Avcı’nın ailesini de unutmayan Şehit Astsubay Çavuş Soner Özübek Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenleri Şehit Batıkan Avcı’nın ailesini ziyaret ettiler. Okunan duanın ardından Batıkan Avcı’nın babasıyla sohbet eden çocuklar, “Bizde senin çocuklarınız. O bizim abimizdi bu vatan için canını seve seve feda etti” dediler
Şehit Babası Köksal Avcı ise “Terörün çözümü ve bitirilmesi konusunda siz değerli Öğretmenlerimize çok büyük işler düşüyor insanların eğitimi çok önemli” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Yavuz ise etkinliklerin çeşitli törenlerle devam edeceğini belirtti.

 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.