ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Emeklilik Mesajı

Emekli olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Okumuş'un öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza mesajı şöyle oldu;
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Emeklilik Mesajı

Emekli olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Okumuş'un öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza mesajı şöyle oldu;

 

"Şerefle yürüttüğüm Narman Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimi 20 Eylül 2019 tarih itibariyle Emeklilik dilekçesi vererek ayrıldım. Mesleki hayatım süresince kanun, kural,yasalara, insani ve ahlaki değerlere sahip çıkıp ilkeli bir şekilde 30 yıllık bir mesleki yaşam sürmeye gayret gösterdim.Meslek hayatım süresince her zaman doğrudan haklıdan yana oldum. Son görevim olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüm süresince eğitim öğretime katkıda bulunmak için bir çok projeyi hayata geçirdik ve bitme aşamasına kadar getirdik.Bu çalışmalarımız özetle iki meslek lisesi ,200 kişilik öğrenci yurdu,kapalı spor salonu,öğretmenevi binası,anaokulu gibi yine birçok projenin ve binanın yapılması için girişimlerde bulunarak şuan ki aşamaya kadar getirdik.Bu çalışmalar süresince ilçemizin medari iftihari olan 26.dönem milletvekilimiz Sayın Orhan Deligöz'ün katkısı büyüktür bundan dolayı şahsım ve ilçemdeki bütün öğrenci, öğretmen ve halkımız adına kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Gelen gider,konan göçer,hayat fani kurumlar bakidir bizde bu görevi hakkıyla yapmaya çalıştık, yüzümüzün akıyla bugüne kadar getirdik ve bu çalışmalarım süresince bizden yardımı esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma ,öğretmenlerimize ,öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor bundan sonraki yaşamlarınızda mutluluklar diliyorum Benden yana  hakkım helal olsun sizlerde helal edin. Hepinize ailenizle  birlikte sağlık , mutluluk ve çalışmalarınızda da başarılar dilerim"

 

Yusuf Okumuş

Kendisine emeklerinden ve yaptıklarınsan dolayı eğitim camiası olarak teşekkür eder hayatında mutluluklar ve başarılar dileriz. 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.