ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR Göreve Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR Göreve Başladı. Görevine başlarken Tüm eğitim camiasına şu mesajı paylaştı;
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR Göreve Başladı

 

Değerli Meslektaşlarım,Sevgili Öğrencilerim ve Kıymetli Veliler

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 24.03.2020 tarihi itibariyle başlamış bulunmaktayım. Sinesinden siyaset, edebiyat, sanat, bürokrasi ve iş dünyasında söz sahibi olan nice değerli ve başarılı şahsiyetler çıkarmış tabiat ve kültür şehri Narman'ımızda eğitim adına sorumluluk üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum.

Narman eğitimine, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

Erzurum /Karaçoban' 4,5 yıl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye'de eğitim sıralamasında ilk sıralarda yer alan ve eğimde marka şehir olan Burdur/Gölhisar'da 8 yıl görev yaptıktan sonra Narman ilçemize elimden gelenin en iyisini yaparak hizmet sunacak ve 12 yıllık tecrübelerimi aktarmaya azami emek ve gayret göstereceğim.

Yeni bir sayfa, yeni bir görev, yeni bir heyecan demektir. İnsan yetiştirme ideali olan bu onurlu görevi; karşılıklı uyum, güven, içtenlik, takım ruhu, ekip anlayışı, iş birliği ve özveriyle yaptığımız takdirde olumlu, faydalı, kaliteli ve güzel şeyler ortaya koyacağımıza yürekten inanıyorum.

Narman'ımızın birinci önceliği eğitim olmalı. Narman'ın geleceği Narman'ın göreceği eğitime bağlıdır. Eğitimde kaliteyi yükseltme, güne kitapla başlama, okuma alışkanlığını davranış biçimi haline getirme, başarıyı arttırma ideali ile çıktığımız bu yolculukta; kitap okuma alışkanlığı, kültürü, standardı, geleneği ve davranışı kazandırmak, LGS ve YKS sınavlarında ve diğer sınıflarda akademik başarıyı artırtmak, KİTAP FUARLARI düzenlemek, proje tabanlı çalışmalara ağırlık vermek, yerel ve AB.ua.bazlı projeler yapıp uygulamak, öğrencilerimize yönelik kültürel, sportif, edebi, sanatsal etkinlikler düzenlemek vb. temel hedeflerimiz olmalı.Kuşkusuz tüm bu çalışmalar Sayın Valimizin,Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün,Sayın Kaymakamımızın talimatları ve destekleri doğrultusunda gerçekleşecektir.

Yönetici ve öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırıcı etkinlikler planlayarak eğitime yön vereceğiz. Öğrencilerimizden öncelikli beklentimiz, okumaları, araştırmaları, merak etmeleri, sorgulamaları, incelemeleri, dünyayı tanımaları, kendilerine güvenmeleri ve milli ve manevi değerlerimize bağlı birer birey olmalarıdır.

Burada bize düşen görev ve sorumluluk doğrultusunda eğitim ve başarı konusunda bu güzel ilçemizi eğitim alanında önemli başarılar elde eden bir ilçe haline getirmek istiyoruz. Narman eğitimi için çalışmak, katkı sunmak, kalite kazandırmak, çaba ve gayret sarf etmekten onur duyacağımı ifade etmeliyim. Bu bağlamda bu şehrimize daha önce katkı sunmuş,görev yapmış Milli Eğittim Müdürlerimize ve görevi devraldığım Şinasi KAPLAN 'a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

Değerli eğitim çalışanları, sevgili öğrenciler ve kıymetli veliler birlikte yapacağımız çalışmalarla bu güzel şehrimizin eğitim alanında bir çok başarıya imza atacağına inanıyor, hayırlı olmasını Allah'tan temenni ediyor, saygı, sevgilerimi sunuyorum.

Seyfullah KARAPINAR

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürü

 27-03-2020

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.