ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN İlçemizi Ziyaret Etti

Narman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Narman Mecidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için yapılacak olan okul binaları için arazi incelemesi yapmak üzere ilçemizi ziyaret eden Yüksel ARSLAN daha sonra okullarımız ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN İlçemizi Ziyaret Etti

Narman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Narman Mecidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için yapılacak olan okul binaları, öğrenci yurdu ve kapalı spor salonu için arazi incelemesinde bulunmak üzere ilçemize gelen İl Milli eğitim Müdürümüz arazi incelemesinden sonra okullarımızı, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi ziyaret etti. Arazi incelemesinden sonra Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İŞLEYEN´i makamında ziyaret eden ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan Yüksel ARSLAN buradan ayrılarak ŞAÇSÖ YBO´da öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Daha sonra Narman İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu, Narman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Salih Zeki Dilek Ortaokulunu ziyaret etti.

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.