ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi ve EBA Tanıtım Toplantıları Tamamlandı

Fatih Projesi Faz 1 ve Faz 2 kapsamında bulunan tüm lise ve ortaokullarımıza İlçe Fatih Projesi Eğitmeni Mehmet URAL tarafından Fatih Projesi ve EBA Tanıtım toplantıları düzenlenmiştir.
FATİH Projesi ve EBA Tanıtım Toplantıları Tamamlandı

Fatih Projesi Faz-1 kapsamında bulunan Narman Anadolu Lisesi´ne 25.11.2014 tarihinde, Faz-2 kapsamında bulunan 18 Mart Ortaokulu, Narman İmam Hatip Ortaokulu ve Narman Anadolu İmam Hatip Lisesi´ne 01.12.2014 tarihinde; ŞAÇSÖ YBO, Göllü Ortaokulu ve Başkale Ortaokulu´na 02.12.2014 tarihinde; Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mecidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Salih Zeki Dilek Ortaokulu´na 03.12.2014 tarihinde ve Koçkaya Ortaokulu, Koyunören Ortaokulu, Sütpınar Ortaokulu ve Şekerli Ortaokulu´na 04.12.2014 tarihinde Fatih Projesi ve EBA Tanıtım ve Bilgilendirme toplantıları yapılmıştır.

Narman Anadolu Lisesi´ndeki toplantıyı okul BT Rehber Öğretmeni Uğur YAVUZ ve İl Fatih Projesi Eğitmeni Mehmet URAL gerçekleştirirken diğer 4 toplantı ilgili okullarda BT Rehber Öğretmeni bulunmaması sebebiyle sadece İl Fatih Projesi Eğitmeni Mehmet URAL tarafından yapılmıştır. 

Toplamda 150 civarında idareci ve öğretmenin katıldığı toplantılar sonunda okullarda EBA ile ilgili afişler tasarlanarak öğretmenlerin ve öğrencilerin görebilecekleri yerlere asılmıştır.

 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.