ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI/YÖGEP

Kasım ayı YÖGEP kapsamında Narman Anadolu Imam Hatip Lisesi Müdür Vekili Mahmut Özçelik, İmam Hatip Okulları kurucusu Niyazi Öktem´ in öğrencilere verdiği kıymeti paylaştı.
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI/YÖGEP

Kasım ayı YÖGEP kapsamında Narman Anadolu Imam Hatip Lisesi Müdür Vekili Mahmut Özçelik, yapılan toplantıda İmam Hatip Okulları kurucusu Niyazi Öktem´ in öğrencilere verdiği kıymeti paylaştı. Öğrencilerin rencide olmaması için okul temizliğini öğrencilere yaptırmak yerine Öktem´in kendisinin yaptığını aktardı. Müdür yardımcısı Nuhi Ünlü, o zamanlar Atatürk Üniversitesi´nde öğretim üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Ihsan Sureyya Sırma´nın gece yarilarina kadar öğrenci evlerinde seminerler verdiğinden bahsetti. Müdür yardımcısı Habibe Aslan ise Prof. Dr. Mustafa Ağırman´ın köy kasaba demeden Türkiye´ nin her yerine giderek seminer ve konferans çalışmaları yaptığını, sistematikligi, caliskanligi ve saygın duruşu ile herkese örnek olması gerektiğini belirtti.

29-11-2018

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.