ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı

Cumhuriyetimiz´in ilânının 92. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri büyük bir coşkuya sahne oldu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı

28 Ekim Çarşamba günü saat 13:00´de Atatürk Anıtı´na Çelenk sunma programıyla başlayan kutlamalar 29 Ekim Perşembe günü gerçekleşen törenle devam etti. Narman Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kutlamalara İlçe Kaymakamı Murat EREN, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Amiri , İlçe Milli Eğitim Müdürü, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, ilçe merkezimizde bulunan okullarımızdan gelen idaeri, öğretmen ve öğrenciler ile büyük bir halk topluluğu katıldı. İlçe Kaymakamı, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı halkın ve öğrencilerin bayramını kutladıktan sonra İlçe Kaymakamı Murat EREN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Törende öğrenciler tarafından çeşitli şiirler okundu. Ayrıca Narman Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibinin de bir halk oyunları gösterisi gerçekleştirdi.

 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.