ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisanda Makamları Çocuklara Devrettik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makamlarımızı geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımıza devrettik. 
23 Nisanda Makamları Çocuklara Devrettik

Narman İlkokulu öğrencilerimizden Kadir AKKURT, Melek AKYOL ve Gülcan YILDIRIM, Okul Müdürü Nurettin ATAŞ ve sınıf öğretmenleri Olga EMİR ile birlikte müdürlüğümüzü ziyarette bulundu. Kadir AKKURT adlı öğrencimiz makamı devralarak eğitim ve öğretimizde yapılan yeniliklere ve teknolojiyi sınıflarımızda en iyi şekilde kullandığımızı belirtti. Yenilen ve gelişen ülkemizde eğitim öğretimde çağ atladığımızı ve bundan sonraki süreçte daha iyi yerlere geleceğimizi bildirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf OKUMUŞ´a çiçek takdim ettiler. Sayın Müdürümüz: "Bir gün bile olmuş olsa geleceğimizin teminatı çocuklarımız makamları yöneterek ülkemizin gelişmekte ve aydınlık yarınlarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşmanın sevinci içerisindeyiz." diyerek öğrencilerimize hediyelerini takdim ettiler.

25-04-201725-04-201725-04-2017

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.