ERZURUM NARMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart İlkokulu Öğretmenleri´nden Örnek Eğitim Sokağı Projesi

18 Mart İlkokulu öğretmenleri diğer okullara da örnek olacak, öğrencilerin ilgisini çekecek, tenefüslerde de bolca öğrenme imkanı sağlayacak örnek bir projeye imza attılar.
18 Mart İlkokulu Öğretmenleri´nden Örnek Eğitim Sokağı Projesi

Okul müdürü Yener KÜTÜKÇÜ ve Müdür Yardımcısı Şinasi KAPLAN´ın da desteğini arkalarına alarak yola çıkan öğretmenlerimiz öncelikle tüm okulu boyatarak projeye başladılar. Daha sonra okulun duvarlarını ve kapıları eğitsel materyaller ve panolarla donatarak eğitim sokakları hazırladılar. Her sınıfa tarihimizin ve yörenin önde gelen şahsiyetlerinin isimlerini vererek öğrencilerin tarih bilincinin gelişmesi için fırsat yaratan öğretmenlerimiz okulu daha nezih bir eğitim ortamı haline getirdiler. Uzun uğraşlar sonucunda okulu tam bir eğitim yuvasına çeviren öğretmenlerimizin bu projesi okul bahçesinin renklendirilmesi ve çeşitli oyun alanlarının oluşturulması şeklinde devam edecek.

Bu projenin düşünülme aşamasından hazırlanma ve uygulanma aşamasında emeği geçen başta okul öğretmenlerimiz olmak üzere müdür ve müdür yardımcımıza, duvarların şekillendirilmesi sırasında her zaman yardımcı olan yardımcı personellerimize, maddi ve manevi desteğini eksik etmeyen değerli velilerimize ve emeği geçen herkese İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz. 

Narman İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Narman / ERZURUM - 0442 741 20 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.